med

logo

Журнал «КОМІТЕТ»

засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму

sova2

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Победа во Всеукраинском рейтинге профессионализма и безопасности - это знак качества.

Відеоканал КОМІТЕТ

 

День працівників охоронної діяльності

 

https://youtu.be/4OlS201pQ-Q (2018 рік)

https://youtu.be/ApPrsiAstXA (2017 рік)

 

Журнал «Комітет» і партнери

 

https://youtu.be/tncFrMBe_eI

https://youtu.be/XCH95dn6J8o

 

Співпраця з МВС України

 

https://youtu.be/bJYfsAe0urE

 

Наші друзі (пісні О. Яременка, байки В.Нечепоренка)

 

https://youtu.be/in3AQLRkNp0 

https://youtu.be/8rqfI6BJNXE 

https://youtu.be/JFJaVS_C5BI

 

Всеукраїнський рейтинг професіоналізму та безпеки

 

logo komitet

Громадсько-правовий журнал

 010304

Журнал «КОМІТЕТ» - це найкращі традиції вітчизняної класичної журналістики. Нам довіряють, нас рекомендують, адже ми об’єктивно висвітлюємо найактуальніші питання нашого життя! 
Журнал «КОМІТЕТ» відзначив 15-у річницю своєрідним ювілеєм - загальний тираж нашої друкованої продукції, разом з бібліотечкою, - 1 МЛН. примірників. Детальніше...

Національний охоронний каталог України

orden55

 

 Інформацію про охоронні підприємства (логотип, контакти, сайт) включаємо за заявкою керівників таких підприємств. Інформацію слід надсилати за адресою:

sova@nats-bezpeka.com.ua 

або natsbezpeka@gmail.com

 


znak
  Увійти до Національного охоронного каталогу України

 


 


 

  

«ШВИДКА» ДОПОМОГА

 

Журнал «КОМІТЕТ» разом із партнерами та друзями «розкрутив» проект «ШВИДКА» ДОПОМОГА. Ми завжди готові прийти на допомогу!

• Реклама и полиграфия: комплексное обслуживание
• Журналистское расследование
• Консультации специалистов, юристов
• Профессиональная видео- и фотосъемка
• Фоторепортажи и АнтиРеклама в защиту прав потребителя
• Разработка веб-сайтов
• Разработка фирменного стиля, дизайн-проекты
• Изготовление эксклюзивных сувениров и подарков
• Организация и проведение торжественных мероприятий, круглых столов, встреч по интересам
• Презентация предприятий и продукции
• Взаимодействие с органами МВД Украины и ГСЧС Украины
• Юридическое сопровождение
• Защита интересов в судебных, государственных органах, коммерческих структурах
• Представление интересов во многих регионах Украины

Детальніше...

 

Журнал «КОМІТЕТ»: вчора, сьогодні, завтра

 

Журнал видає додатково:
- бібліотечку журналу «Комітет» (книжки публіцистики, збірки віршів тощо)
- додатки до журналу «Комітет» (журнали, альманахи і проспекти, присвячені окремим регіонам України, правоохоронним органам, підприємствам і навчальним закладам).
Журнал «Комітет» разом з ЕЛІТ-клубом СОБР (служб охорони і безпеки регіонів) України надає соціальну допомогу дітям-сиротам.
Журнал «Комітет» проводить:
- «круглі столи», прес-конференції
- урочисті заходи, презентації, в том числі з відомими людьми, засновниками бізнесу, громадськими діячами, заслуженими і народними артистами України
- благодійні акції щодо підтримки обдарованих дітей України
- відкриті Чемпіонати України зі стендової стрільби серед керівників бізнесу і журналістів України «БіЖУ»
- спортивно-рибальські конкурси «Крута наживка».

nats pravo

ПРОФЕСІОНАЛИ з великої літери

Всеукраїнський рейтинг професіоналізму - це значима подія нашої держави - адже тут зустрічаються засновники і керівники різних підприємств, найпотужніших охоронних структур, керівники підрозділів МВС і МЧС України, а також народні депутати України, урядовці, заслужені та народні артисти України, відомі громадські діячі, керівники Національної спілки журналістів України, еліта вітчизняної журналістики і фотожурналістики.

Рейтинг дає об’єктивну характеристику підприємствам і нагадує – якщо потрібно вирішувати якісь питання, то найліпше їх вирішувати з професіоналами. Мета Рейтингу - консолідація зусиль щодо розвитку країни і заохочення яскравих особистостей.
В різні роки на заході відзначали керівників відомих вітчизняних підприємств, де найбільш плідно ставляться до вирішення питань безпеки. Це, зокрема, ПАТ «Одеський припортовий завод», ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ТОВ «Донбас Арена», СП «Нібулон», ПРАТ «Філіп Морріс» та інші.
Детальніше...

 


 

С улыбкой

Специалист, отвечающий за безопасность атомной станции, сказал «пипец» из-за вытекшей в кармане ручки. Но 15 человек все равно поседели!

 

 Стоп-кадр

default

НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ОЛЬГА СУМСЬКА І СПІВЗАСНОВНИКИ КОМПАНІЇ «ВЕНБЕСТ» НА ОДНОМУ ІЗ ЗАХОДІВ ЖУРНАЛУ «КОМІТЕТ»
Фото Леонида Добровольского

https://youtu.be/qnxigZ_y7NM 

https://youtu.be/vtR7lUQPB3U 

https://youtu.be/zG2Z1lyjYm8 

https://youtu.be/G8pn2FoLUGU


facebook01 Фейсбук: группа партнерів, друзів:

 всеукраїнський рейтинг професіоналізму

https://www.facebook.com/groups/1190023757771266/


 

Золотые россыпи

 • Унция доброй славы весит больше, чем фунт золота (Сервантес)
 • Сделай, если можешь. (Цицерон)
 • Дело тем верней свершишь, чем важней его считаешь. (Плавт)
 • Труд – целительный бальзам, он – добродетели источник. (Гердер)

 default

  1 Обласні підрозділи МВС України
Обласні підрозділи МНС України
Охоронні компанії
Потужні підприємства України

Всеукраинский рейтинг профессионализма и безопасности

Учрежден в 2003 г. - проводится ежегодно 
В 2018 г. состоялся XV Всеукраинский рейтинг безопасности 
Соорганизаторами рейтингов выступали: журнал КОМИТЕТ, МВД Украины, МЧС Украины, Национальный союз журналистов Украины, Укринформ, Комитет содействия правоохранительным органам, УФПБ.

 

 

 

Журнал «КОМИТЕТ» - це найкращі традиції вітчизняної класичної журналістики. Нам довіряють, нас рекомендують, адже ми об’єктивно висвітлюємо найактуальніші питання нашого життя!
Журнал «КОМІТЕТ» відзначив 15-у річницю своєрідним ювілеєм - загальний тираж нашої друкованої продукції, разом з бібліотечкою, - 1 МЛН. примірників.
Журнал «КОМІТЕТ» - переможець Всеукраїнського творчого конкурсу імені Ярослава Мудрого на краще висвітлення в ЗМІ діяльності органів внутрішніх справ.
Журнал «КОМІТЕТ» регулярно і з задоволенням презентує підприємства нашої держави, які заслужено стали переможцями Всеукраїнського рейтингу професіоналізму. Розповідаючи про підприємства і компанії, видання не рекламує їхню діяльність, а називає кращих, надає об’єктивну характеристику і ще раз нагадує – якщо потрібно вирішувати якісь питання, то найліпше їх вирішувати з професіоналами.
При журналі «Комітет» працює прес-клуб. За роки його існування нашими гостями були народні артисти України і Росії, народні депутати України, керівники правоохоронних органів, герої телесеріалу «Убойная сила», відомі громадські діячі, журналісти та багато інших цікавих і знаних людей.
Створив видання випускник факультету журналістики Київського державного університету ім. Т.Шевченка Володимир Черкун. Він має значний досвід роботи у вітчизняній журналістиці, автор і редактор багатьох книжок, засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму і безпеки, ЕЛІТ-клубу СОБР (служб охорони і безпеки регіонів) України. А також організатор благодійних акцій, спрямованих на допомогу дітям-сиротам і обдарованим дітям, учасник соціальних акцій, що проводяться громадськими організаціями України.

 

За вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики і консолідацію сфери охоронних послуг, високий професіоналізм головний редактор Володимир Черкун нагороджений ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Кабінету Міністрів України, ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ Комітету Верховної Ради України, ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ Української журналістики Національної спілки журналістів України. Також серед нагород: ВІДЗНАКА МВС України «Партнер року», НАГРУДНИЙ ЗНАК МЧС України «За заслуги», ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА МВС України, ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА МЧС України, ДИПЛОМ «Беззаперечний лідер рейтингових програм галузі безпеки» УФПБ, ПОЧЕСНА ГРАМОТА Національної спілки журналістів України, ОРДЕН Департаменту ДСО при МВС України «За відзнаку», ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА Департаменту ДСО при МВС України, ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА Комітету сприяння правоохоронним органам України, інші нагороди, відзнаки державних органів влади, правоохоронних органів, міністерств, громадських об’єднань, творчих спілок.
– Багато років ми постійно і регулярно організовуємо різні заходи, зустрічаємося з професіоналами, висвітлюємо їх діяльність, – розповідає головний редактор журналу Володимир Черкун. – З багатьма засновниками підприємств, керівниками ЗМІ, радіо та ТБ у мене дружні стосунки, всі вони не лише професіонали з великою літери, а й надзвичайно порядні, щирі й відповідальні люди. І це чудово, що РЕЙТИНГ ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ об’єднує саме таких людей! Ми активно співпрацюємо з державними інституціями, зокрема з МВС і МЧС України, творчими спілками, асоціаціями, іншими громадськими організаціями. Тому наші заходи презентовані на найвищому рівні!

Полезные ссылки

 • fs
 • mcs
 • mu
 • mvs
 • uif
 • unian
 • up
 • vr