med

logo

Журнал «КОМІТЕТ»

засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму

sova2

Журнал КОМИТЕТ

Журнал «КОМІТЕТ» відзначив 13-у річницю своєрідним ювілеєм - загальний тираж нашої друкованої продукції, разом з бібліотечкою, - 1000 000 примірників.

 

Журнал «КОМИТЕТ» - це найкращі традиції вітчизняної класичної журналістики. Нам довіряють, нас рекомендують, адже ми об’єктивно висвітлюємо найактуальніші питання нашого життя! 


Журнал «КОМІТЕТ» - переможець Всеукраїнського творчого конкурсу імені Ярослава Мудрого на краще висвітлення в ЗМІ діяльності органів внутрішніх справ. 


Журнал «КОМІТЕТ» регулярно і з задоволенням презентує підприємства нашої держави, які заслужено стали переможцями Всеукраїнського рейтингу безпеки. Розповідаючи про охоронні компанії, видання не рекламує їхню діяльність, а називає лідерів ринку безпеки, надає об’єктивну характеристику і ще раз нагадує – якщо потрібно вирішувати питання охорони, то найліпше їх вирішувати з професіоналами. 

Створив видання і 13 років є головним редактором Володимир Черкун. Він закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Шевченка, має значний досвід роботи у вітчизняній журналістиці, автор і редактор багатьох книжок. 


Володимир Черкун – полковник міліції, засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму і безпеки, засновник ЕЛІТ-клубу СОБР (служб охорони і безпеки регіонів) України. Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, організатор благодійних акцій, спрямованих на допомогу дітям-сиротам, учасник соціальних акцій, що проводяться громадськими організаціями України.

 

За вагомий особистий внесок у розвиток української журналістики і консолідацію сфери охоронних послуг, високий професіоналізм головний редактор-засновник рейтингу безпеки Володимир Черкун нагороджений ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Кабінету Міністрів України, ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ Комітету Верховної Ради України, ЗОЛОТИМ МЕДАЛЛЮ Української журналістики Національної спілки журналістів України.

 

Також серед нагород: ВІДЗНАКА МВС України «Партнер року», НАГРУДНИЙ ЗНАК МЧС України «За заслуги», ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА МВС України, ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА МЧС України, ДИПЛОМ «Беззаперечний лідер рейтингових програм галузі безпеки» УФПБ, ПОЧЕСНА ГРАМОТА Національної спілки журналістів України, ОРДЕН Департаменту ДСО при МВС України «За відзнаку», ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА Департаменту ДСО при МВС України, ПОЧЕСНА ВІДЗНАКА Комітету сприяння правоохоронним органам України, інші нагороди, відзнаки державних органів влади, правоохоронних органів, міністерств, громадських об’єднань, творчих спілок.

– Ми постійно і регулярно висвітлюємо діяльність найліпших охоронних компаній України, – підкреслює головний редактор журналу Володимир Черкун. – З багатьма керівниками охоронних фірм у мене дружні стосунки, всі вони не лише професіонали з великою літери, а й надзвичайно порядні, щирі й відповідальні люди. І це чудово, що Рейтинг об’єднує саме таких людей, що він активно співпрацює з державними інституціями, зокрема з МВС і МЧС України, творчими спілками, асоціаціями, іншими громадськими організаціями. Тому наші переможці презентовані на найвищому рівні: ми регулярно друкуємо в ЗМІ матеріали про найкращих, постійно інформуємо керівників державних інституцій про наші заходи. І… систематично зустрічаємося.

 

При журналі «Комітет» працює прес-клуб. За роки його існування нашими гостями були народні артисти України і Росії, народні депутати України, керівники правоохоронних органів, герої телесеріалу «Убойная сила» та багато інших цікавих і знаних людей.

 

Журнал видає додатково:
- бібліотечку журналу «Комітет» (книжки публіцистики, збірки віршів тощо)
- додатки до журналу «Комітет» (журнали, альманахи і проспекти, присвячені окремим регіонам України, правоохоронним органам, підприємствам і навчальним закладам).
Журнал «Комітет» разом з ЕЛІТ-клубом СОБР (служб охорони і безпеки регіонів) України надає соціальну допомогу дітям-сиротам і проводить:
- «круглі столи», прес-конференції
- урочисті заходи, презентації, в том числі з народними артистами України і Росії
- благодійні акції щодо підтримки обдарованих дітей України
- відкриті Чемпіонати України зі стендової стрільби серед керівників охоронних компаній, журналістів, бізнесменів
- спортивно-рибальські конкурси «Крута наживка».

На знімках: інтерв’ю головного редактора журналу Володимира Черкуна;
урочистості чергового Всеукраїнського рейтингу (зліва-направо) – народний депутат України Олександр Рябека, народна артистка України Ніна Матвієнко, головний редактор журналу «Комітет» Володимир Черкун і народний артист України Володимир Нечепоренко;
керівники потужних вітчизняних охоронних фірм - партнери журналу «Комітет»;
яскраві миттєвості життя.

gur01

gur02

Полезные ссылки

  • fs
  • mcs
  • mu
  • mvs
  • uif
  • unian
  • up
  • vr