med

logo

Журнал «КОМІТЕТ»

засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму

sova2

Гран-прі у сфері охорони та безпеки

Нещодавно в Будинку прийомів, розташованому в історичному центрі м. Києва, відбулися урочисті заходи, присвячені одразу трьом подіям: презентація «Клубу 3-D» (громадське об’єднання друзів і партнерів), 15-ти річчя громадсько-правового журналу «КОМІТЕТ» і нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу професіоналізму.

 

Ініціаторами створення «Клубу 3-D» стали журнал «Комітет» і Продюсерський центр Олександра Яременка.

 

На свято завітали керівники багатьох вітчизняних охоронних компаній. Зокрема, таких, як «Венбест», «Явір-2000», «G4SУкраїна», «Сатурн», «Вік-Тан», «Дифенс», «Фемида», «Витязь», «Берег», «Тop defence», «Національне детективне бюро МПА», «Системні комунікації», «Статус-Код», «Експосервіс груп» та інших. На запрошення організаторів також відгукнулися представники МВС і МЧС України, народний депутат України Володимир Соляр, журналісти, громадські діячі.

 

Зазначимо, що журнал має чимало нагород, серед яких і Почесна грамота Кабінету міністрів України, відзнака Комітету Верховної Ради України, Золоте перо української журналістики, перемога у Всеукраїнському творчому конкурсі імені Ярослава Мудрого та інші. Але найголовніша – це, звичайно ж, друзі, партнери і читачі!

 

– П'ятнадцять років це доволі солідний термін для того, щоб оцінити пройдений шлях і подумати про майбутнє, – розповідає головний редактор журналу Володимир Черкун. – З великим задоволенням дякую партнерам, з якими ці роки ми працювали, і всім, хто причетний до створення нашої історії. І авторам журналу, і читачам бажаю здоров’я, фінансового благополуччя, і хай найсміливіші мрії стають реальністю, а наше життя буде повнокровним і гармонійним.

 

Нагадаємо, що «Комітет» регулярно презентує найкращі охоронні компанії нашої держави. Розповідаючи про їх роботу, журнал надає об'єктивну характеристику і ще раз нагадує – якщо потрібно вирішувати питання охорони, то найліпше їх вирішувати з професіоналами.

 

Торгова Марка «КОМІТЕТ» – це не лише журнали, книги, проспекти, буклети. Журнал проводить Всеукраїнський рейтинг професіоналізму, різні круглі столи, прес-конференції, урочисті заходи, презентації, а також Чемпіонати України зі стендової стрільби, змагання серед риболовів «Крута наживка», бере участь у різних благодійних акціях тощо.

 

Після офіційної частини заходу, акредитації преси, знайомства з гостями і партнерами, фото і ТВ зйомки на зустрічі у світлині учасників привітали концертною програмою вітчизняні артисти.

 

Багато теплих слів на адресу журналу промовили Андріан Орліковский, Вадим Зінченко, Володимир Соляр, Василь Іващенко, Ігор Кірпа, Георгій Тупчий, Антон Белоус, Олег Петров, Михайло Василенко, Віктор Моргун, Оксана Желдак, Олексій Кондратенко, Руслан Гамарник, Сергій Винокуров, Оксана Пятницька, Ігор Гончаренко, Анатолій Синицький, Віктор Демьянчук, Володимир Харлим та багато інших.

 

Давня дружба поєднує журнал з чудовим композитором, поетом і співаком Олександром Яременком. Його твори не лише надихають, але й зачаровують слухачів. У сім років він почав грати на музичних інструментах, ще через сім років почав співати та вже виступати у ресторанах. Цей досвід допоміг йому вже у віці 16 років писати пісні. І наразі він співак, поет, композитор і продюсер. До речі, пісні української зірки шансону і арт-року Олександра Яременка в репертуарі багатьох відомих артистів естради, і не лише вітчизняних.

 

Чудові пісні у виконанні Олександра Яременка та його друзів створили затишну і в той же час витончену атмосферу вечора. І безумовно запам’ятався виступ чудового співака з унікальним тембром голосу Михайла Грицкана. Та й взагалі цей день був щедрий не лише на гарні пісні, а й на подарунки, тости і компліменти.

 

На святі гостям дарували диски та книга Олександра Яременка, комірки з медом від пасічника з 30-ти річним досвідом Анатолія Івановича Овдія. До речі, мед «ТВ Іванович», став переможцем конкурсу-фестивалю «Пасічник-2017», який проводився на Чернігівщині, і до проведення якого також був залучений журнал «Комітет».

 

Усі присутні подякували організаторам і висловили бажання і надалі розширювати спілкування у рамках «Клубу 3-D». За підсумками свята традиційно заплановано видання книга, яка буде присвячена цій урочистості і іншим подіям та здобуткам у житті нашого видання і наших партнерів. До нових зустрічей!

  

 
Фото Михайла Василенка
 
 

 

Полезные ссылки

  • fs
  • mcs
  • mu
  • mvs
  • uif
  • unian
  • up
  • vr