med

logo

Журнал «КОМІТЕТ»

засновник Всеукраїнського рейтингу професіоналізму

sova2

Група компаній «ФЕМІДА»

Щоб усі були єдині

 

У цей важкий для нашої Батьківщини час звідусіль ми чуємо звертання зі словами заклику до миру та любові, про служіння народу України. Вже кілька років український народ живе у стані неприродного розділення, яке є регулятором зовнішніх сил. Серце кожного справжнього українця кривавить від того, що поділені мати з сином, брат із братом, родина з родиною… Поділений, розрізаний по-живому, єдиний у своїй долі й історії український народ.


І ось сьогодні, коли на Україну прийшли важкі випробування, наш народ виявився єдиним у своїх баченнях жити в правді на своїй Богом даній землі, про це свідчить богонатхнений голос душі українського народу.
Байдужість нині є злочином проти свого народу. Потрібно переходити від слів до реальних кроків для збереження цілісності держави.
Також звертаємося до всіх людей доброї волі в усьому світі з проханням виступити на захист миру, за мир і перемогу правди в Україні. Це має стати рушійною силою в подоланні тимчасового розділення нашого народу.
Ми мусимо згадати, що український народ не тільки був єдиний у боротьбі з ворогами. Не було в нашій історії такої події, коли б український народ не стояв і не боронив правду, свободу і незалежність. Ми мусимо бути гідними наших предків і зробити все, щоб відновити нашу єдність. Але всі ми знаємо, як важливо зробити перші кроки, як важко переступити через море взаємних кривд і непорозумінь. Але з нами єдина Україна і її краса. З нами Бог!

 

Разом маємо зробити все можливе заради миру.
Саме тому, в цей відповідальний час, кожний з нас повинен припинити сварки й ворожнечу, відкласти всі незгоди й особисті інтереси, не поширювати панічних настроїв та не піддаватися паніці. Майбутнє єдиної України, нашого рідного і сильного дому, зараз важливіше, ніж будь-які питання, які розділюють нас.

 

Ми повинні твердо пам’ятати: «Всяке царство, що розділилось в собі, запустіє, і всяке місто чи дім, що розділилося у собі, не встоять» (Мф. 12:25). Своїм свідомим в правді і чистоті життям ми створюємо для суспільства умови явити світові добропорядних людей, щоб вони допомагали іншим, не такі, як ті, що сьогодні руйнують світ, а нові, чисті. Молодшим може не вистачити досвіду, але в них нема неправди і лукавства.
Кого ми вибираємо з тих, що йдуть до влади? Чи здатні вони сказати якесь мудре слово? Влада, яка скористається одним лише мудрим словом, може за декілька секунд змінити стан справ у світі. А одним безглуздим словом може занапастити цілу державу.
Біда людей не тільки в їхніх матеріальних потребах, не тільки в тому, що їм нема що їсти і вони терплять нестатки. Їхня духовна біда набагато страшніша. Нині ми ведемо жорстоку боротьбу зі злом і перемагаємо його. Тому що зло не Бог руйнує, ні – воно руйнує само себе, якщо люди цього хочуть. Прийде час – і все стане на свої місця.
Усе залежить від нас!

 

Анатолій Синицький,
капелан, священник-волонтер

 -------------------------------------------------------------------------------------------------

Femida

Победитель Всеукраинского рейтинга профессионализма и безопасности

www.oborona.kiev.ua Основной регион деяльности – Киев, регионы Украины.
Генеральный директор СИНИЦКИЙ Анатолий Леонидович (сопредседатель Элит-клуба СОБР (Служб охраны и безопасности регионов) Украины
02140 г. Киев, ул. Крушевницкой, 3 оф. 121, г. Киев, ул. Щорса, 23 оф. 2 тел./факс 577-27-92, 501-61-13, 501-61-30 oborona_sb@ukr.net

 

Кожний з нас є творцем власної долі. А тому, хто знає куди йти - світ вказує дорогу 

 

Двадцять років у сфері охорони та безпеки працює Група компаній «Феміда», яка надає замовникам повний комплекс відповідних послуг.
- Ми завжди готові запропонувати найоптимальніший для замовника режим охорони,  вартість послуг, розглянути пропозиції та побажання щодо здійснення охорони, - розповідає генеральний директор компанії Анатолій Синицький.
Для контролю обстановки на об'єктах цілодобово працює чергова частина. Сюди регулярно надходить інформація, що дозволяє повною мірою володіти ситуацією на об'єктах, які знаходяться під охороною.
Для своєчасного реагування на непередбачені обставини або термінового надання допомоги цілодобово працюють групи оперативного реагування.
Співробітники компанії проходять кваліфікований відбір, навчання та стажування. За бажанням замовника, охоронці можуть бути оснащені спеціальними засобами.

Група Компаній «Феміда» є неодноразовим переможцем Всеукраїнського рейтингу професіоналізму та безпеки.
На знімку: Золотий диплом переможця рейтингу вручає генеральний директор студії «Укртелефільм» Сергій Омельчук.

-----------------------------------------------------

 

И КАЧЕСТВО, И НАДЕЖНОСТЬ
Среди отечественных охранных предприятий есть одно – Группа компаний «Фемида» – на которое следует обратить особое внимание. С одной стороны данное предприятие, как и другие крупные фирмы, оказывает услуги охраны целому ряду банков, заводов и складов, терминалов и торговых центров, офисов и жилых помещений. А с другой стороны: группа компаний «Фемида» постоянно и уже не один год активно участвует в духовном возрождении нашей страны. Уже стала крылатой однажды произнесенная генеральным директором «Фемиды» Анатолием Синицким фраза: «Богатство не самоцель, оно должно служить созиданию достойной жизни человека, народа, нести духовное спасение и вечный мир».

 

Мнение эксперта. (Василий Горбатюк, председатель Координационного совета Всеукраинского рейтинга профессионализма и безопасности, генерал-полковник, один из основателей национальной службы безопасности): «Практически пятнадцать лет на отечественном рынке охранных услуг работает Группа компаний «Фемида». Предприятие предоставляет комплекс услуг по обеспечению охраны объектов, в том числе и с применением новейших технических средств. Предприятие имеет большой опыт в сфере организации системы охраны и безопасности как локальных единичных объектов, так и региональных сетей. Заказчики группы компаний «Фемида», расположенные не только в столице, а и в других регионах Украины, отмечают качество и надежность услуг компании».

 

Руководящий состав фирмы – бывшие сотрудники МВД и других силовых структур, с опытом работы на руководящих должностях, являющиеся профессионалами в сфере охранных услуг. Заметим также, что здесь особое внимание уделяется отбору сотрудников: все они физически и психологически подготовлены, прошли специальную подготовку, успешно сдали зачеты по охране собственности и являются компетентными специалистами в охранной деятельности. Решение этих вопросов возложено на работу отдела кадров и службы безопасности. Кроме того, инспекторы охраны по желанию заказчика могут быть оснащены специальными средствами: пистолетами для стрельбы резиновыми пулями и психологического действия, револьверами травматического действия, шумовиками, баллонами со слезоточивым газом. Для поддержания связи инспекторы охраны используют радиостанции. 

 

– Для выполнения поставленных задач, – рассказывает генеральный директор Анатолий Синицкий, – внедрено ряд организационных мероприятий, которые отличают нас от других охранных фирм. К примеру, для контроля обстановки на объектах в центральном офисе организовано круглосуточную работу дежурной части. Сюда регулярно поступает информация, позволяющая в полной мере владеть ситуацией на охраняемых объектах. Для своевременного реагирования на непредвиденные обстоятельства или срочного оказания помощи при дежурной части организовано круглосуточную работу групп оперативного реагирования. При необходимости, для усиления охраны объекта нами задействуются кинологи со служебными собаками. Одновременно проводится страхование профессиональной ответственности. Мы всегда готовы предложить самый оптимальный для объекта режим охраны, стоимость охранных услуг, рассмотреть предложения по осуществлению охраны. 

 

Досье: Анатолий Синицкий – генеральный директор. Образование – высшее, увлечение – чтение книг, горные лыжи, серфинг. Служил в органах МВД Украины.  
Группе компаний «Фемида» выдан сертификат «Гарантія якості» независимых экспертов Всеукраинского рейтинга профессионализма и безопасности.

 10455

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1047779779

   

sinitskiy

Полезные ссылки

  • fs
  • mcs
  • mu
  • mvs
  • uif
  • unian
  • up
  • vr